Jubileusz 15-lecia Bursy Szkolnej

 

Konkurs "Lubię czytać"

 

Nasze Radio

Dobre Praktyki i Innowacje

Po dokonaniu pozytywnej oceny przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Bursa wprowadziła do realizacji w roku szkolnym 2016/2017 następujące innowacje pedagogiczne:

"Wolontariat w Bursie Szkolnej. Mam wybór, wybieram pomaganie innym III ."

"W Bursie zdrowo na sportowo II"

"Mam oko na Bursę II"

"Kinowe fascynacje. Bursa zaprzyjaźnia z filmem III"

"Bursa pełna smaków"

Dobre Praktyki:

1. Edukacja ekologiczna.
2. Wyjazd do Teatru.
3. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
4. Konferencje szkoleniowe
5. Konkurs ortograficzny

Certyfikat dla Stowarzyszenia

W ramach Dnia Dziecka po raz pierwszy w naszej placówki odbył się turniej „Kocham Cię Burso” inspirowany telewizyjnym show „Kocham Cię Polsko”. Siódmego  czerwca w zmaganiach wzięły udział dwie drużyny , drużyna A „ Zastępczy” w składzie: Karolina Mazur, Natalia Mazur, Dawid Mizerski  i Jakub Cieszkowski oraz drużyna B „ Kiepscy”: Małgorzata Poziomek, Dominika Czerwonka, Anna Iwan i wychowawczyni Małgorzata Walczyk. Wśród konkurencji, które pojawiły się podczas zabawy nie zabrakło kalamburów, odgadywania słów  i rozpoznawania tytułów i wykonawców znanych przebojów muzycznych. Największą liczbę punktów i zwycięstwo w tym odcinku wywalczyła drużyna B - 24 do 22. Kolejnym punktem był Konkurs Wiedzy Filmowej. 

W tej konkurencji zwycięzcami byli: Natalia Mazur, Anna Iwan, Dawid Mizerski i wychowawczyni Małgorzata Walczyk. Sportowym akcentem tego dnia był Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Bursy drużyn pięcioosobowych, gdzie najlepsza okazała się drużyna w składzie Jakub Wasilewski, Kacper Sitarz, Adam Pawłowski, Patryk Wiatrowski, Adrian Materek i Jakub Mazur. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału we wspólnej zabawie, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

 

Rekrutacja 2019/2020

Podziekowanie dla Bursy

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Szkoła Dobrego Wychowania

Wyróżnienie dla Bursy

Bezpieczne Wakacje

Filmy edukacyjne

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.